O NAS

Głównym naszym celem jest zadowolenie klienta, kładziemy duży nacisk na wysoki poziom szkolenie i profesjonalizm świadczonych usług. Nauka jazdy w NO STRESS – szkolenie bez stresu to dewiza naszej firmy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę do jego potrzeb aby mógł zdobyć wymarzone prawo jazdy.

W naszym ośrodku najważniejszy jest kursant. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się dostosować tok nauczania do umiejętności i zdolności każdego kursanta, zajęcia praktyczne ustalamy indywidualnie w godzinach wedle potrzeb kursanta. Zapewniamy szkolenie z zakresu przepisów ruchu drogowego, jazdy w ruch drogowym, pierwszej pomocy przedmedycznej oraz materiały szkoleniowe. Doświadczenie, bardzo wysokie umiejętności oraz przygotowanie pedagogiczne naszych instruktorów przekłada się na wysoki wynik zdawalności naszej szkoły oraz Państwa podczas egzaminu państwowego oraz późniejszej samodzielnej jazdy samochodem w ruchu drogowym.

Szkolimy na samochodzie Toyota Yaris wyposażonym w klimatyzację jest zgodny z samochodami egzaminacyjnymi.

Zajęcia teoretyczne prowadzone są w przestronnej i jasnej sali wykładowej wyposażonej w nowoczesne i licencjonowane pomoce dydaktyczne, sprzęt audiowizualny, stanowisko komputerowe do rozwiązywanie testów teoretycznych (klawiatury identyczne jak na egzaminie państwowym).

Sala wykładowa znajduję się w Lubinie przy ulicy Towarowej 6B.

Przede wszystkim będziemy Was uczyć jeździć po miastach w których są przeprowadzane egzaminy, ale nie tylko. Będziemy Was uczyć spokoju, opanowania, odpowiedniej reakcji za kółkiem, oraz podejmowania najlepszych i skutecznych decyzji w trudnych sytuacjach drogowych. Oczywiście nie wrzucimy Was od razu na głęboką wodę, powoli małymi kroczkami ale sukcesywnie do przodu będziemy wdrażać w coraz to większy ruch i coraz trudniejsze tematy zajęć. A wszystko po to, aby kurs w 100% odzwierciedlił to co powinien i przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze. Indywidualnie podchodzimy do każdego naszego kursanta, maksymalnie koncentrując się na jego wyszkoleniu.